Lucy: Dynia halloweenowa inaczej

Halloween staje się w naszym kraju coraz bardziej popularny. Wszystkie markety mają w sprzedaży dynie w różnych rozmiarach. Zachęcam tych, którzy nie robią tradycyjnej halloweenowej dyni na ozdobienie mieszkania zabawną dynią, która da namiastkę słońca brakującego tej jesieni za oknem.
Tarnowskie Góry
Dynia retro dama: ubrałam dyni opaskę zrobioną z ozdobnej pasmanterii z cekinami, dokleiłam oczy z klipsów i nos z guzika, całość ozdobiłam suszonymi liśćmi.
Tarnowskie Góry

Dynia dama strojnisia: na dynię przykleiłam oczy z czerwonych kryształów, nos z kryształowego wisiorka. Ubrałam dyni opaskę do włosów z czerwonym kwiatem, całość uzupełniłam dużymi kolczykami.

Tarnowskie Góry

Dynia DJ: ubrałam dyni słuchawki, zrobiłam oczy z klipsów i dokleiłam aplikację pasmanteryjną usta, dołożyłam małą dynię „discmena,” całość ustawiłam na apaszce w pajęczyny i trupie czaszki.

Tarnowskie Góry

Dynia z pająkiem: z drutu skręciłam dużego pająka i przymocowałam go do dyni, całość ozdobiłam czarnymi liśćmi – jako liście wykorzystałam poduszki z bluzki.

Tarnowskie Góry

Dynia tajemnicza dama: przykleiłam do dyni klipsy - oczy, dokleiłam aplikację usta, dynię otoczyłam ażurową kamizelką z malutkimi czarnymi perełkami.

Tarnowskie Góry


TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl