Krystyna: Pufki dla małej księżniczki

Pufy, to praktyczne mebelki w pokoju małej dziewczynki - nie nabije sobie o nie guza, jak spadnie - to nie z wysoka, a kiedy mama lub babcia zostaną zaproszone do zabawy to wygodniej przycupnąć na pufie, niż odgniatać kolana na podłodze! Dla mojej wnuczki zrobiłam już kilka różnych modeli puf.

Tarnowskie Góry

Pufa worek z kwiatami: kwiaty wykonane jak w niebieskiej pufie, ale zamiast gąbki,  żółty pokrowiec na pufę wypełniłam granulatem ze styropianowych kulek. Pufa jest wiotka, zmienia kształt, dopasowuje się do użytkowników. Łatwo też zamienia się w poduchę!

Tarnowskie Góry

Pufa w kwiatki: z resztek włóczki dolphin baby zrobiłam kilkanaście szydełkowych kwiatów. Walec z bardzo twardej gąbki obszyłam pluszowym niebieskim ubraniem i na wierzchu poprzyszywałam szydełkowe kwiaty.Ta pufa jest bardzo wygodna dla babci - jest twarda, nie ugina się pod ciężarem siedzącej osoby i łatwo się z niej podnieść.

Tarnowskie Góry

Pufa z fantazyjnej włóczki: jeden motek fantazyjnej włóczki z kwiatkami wystarczył akurat na koło, które stało się wierzchem pufy. Pokrowiec tym razem uszyłam z beżowego wełnianego materiału a wypełniłam go silikonową kulką, ale bardzo ściśle,  żeby trzymała kształt. Ta jest bardzo elegancka.

Tarnowskie Góry

To tylko trzy z pufek dla mojej wnuczki - o kolejnych innym razem.TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl