Termopiana - izolacja budynków przynosząca realne oszczędności

CZAS ABY TWÓJ BUDYNEK ZACZĄŁ NA SIEBIE ZARABIAĆCHARAKTERYSTYKA

TermoPiana jest natryskiwanym materiałem stosowanym budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym.

Termo
Piana służy do wykonywania: termoizolacji oraz hydroizolacji dachów a także dociepleń poddaszy, ścian, podłóg i innych elementów w obiektach o różnej konstrukcji.

Termo
Piana jest tworzywem sztucznym na bazie pianki poliuretanowej, a sposób jej produkcji jest prawnie chroniony zgłoszeniem patentowym w Urzędzie Patentowym RP.

ZALETY

UnikatowaTermoPiana jako jedyny natryskiwany materiał termoizolacyjny stanowi również pełną hydroizolacje . Wysokie parametry TermoPiany zostały potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez Instytut Technologii Budowlanej w Warszawie.

Szybka w aplikacji – szybkość aplikacji i duża wydajność pracy pozwala na pokrycie do 1000 m2 w ciągu 1 dnia.

Doskonała izolacja – izolacja przeciwwodna, która w odróżnieniu od technologii tradycyjnych zapewnia pełną szczelność dachu.

PrzyczepnaTermo
Piana doskonale wiąże się z różnymi materiałami jak np.: papa, drewno, beton, blacha.

Bardzo ciepła - bardzo niska wartość współczynnika przewodzenia ciepła (lambda = 0,022 W/mK) oznacza, że Termo
Piana o grubości 10 cm odpowiada izolacji tradycyjnej o grubości ok. 18 cm.

Oszczędza za ciebieTermoPiana poprawia parametry termoizolacyjne budynków co pozwala na osiągnięcie oszczędności na ogrzewaniu budynku w zimie oraz schładzaniu go w lecie.

Ekologiczna – ograniczenie zapotrzebowania na energię przeznaczoną na utrzymanie komfortu cieplnego w budynku przekłada się na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Elastyczna - nie pęka i nie odrywa się podłoża, wysoka odporność na rozciąganie (mniejsze lub równe 450 kPa) pozwala na stosowanie Termo
Piany nawet na terenach objętych szkodami górniczymi.

Twarda i lekka – duża gęstość TermoPiany [ok. 50 kg/m3] pozwala na swobodne poruszanie się po wykonanym pokryciu a zarazem nie dociąża konstrukcji dachu (ciężar właściwy ok. 2kg/m2).

Pewność wykonania - TermoPiana posiada wszelkie, obowiązujące na rynku krajowym, dopuszczenia do stosowania w budownictwie, między innymi Aprobatę Techniczna oraz Atest Higieniczny.

PRODUCENT

TermoPiana jest produktem polskim, którego wyłącznym producentem oraz przetwórca jest firma TERMOPIAN z Czechowic-Dziedzic. Długoletnie doświadczenie na rynku Izolacji Natryskowych (rok założenia 1988 ) stawia firmę TERMOPIAN na pozycji lidera w branży.

 

- czytaj cały artykuł - 

Lokal do wynajęcia - centrum Tarnowskich Gór

Do wynajęcia - lokal na działalność gospodarczą użytkowany do tej pory przez oddział banku. Zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnowskich Gór, przy ulicy Dolnej 1 (na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej, Ratuszowej oraz Dolnej). Powierzchnia 230 metrów kwadratowych, cena - do negocjacji. Numer telefonu: 602 786 331, mail: jatacz@op.pl.

artykuły sponsorowane
artykuły sponsorowane

- czytaj cały artykuł - TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl