Kredyt gotówkowy przez internet – łatwo czy nie?

Zainteresowanie ofertą kredytową banków nie słabnie – coraz więcej Polaków sięga po tego rodzaju wsparcie finansowe. Rodacy nie ograniczają się już jednak do wnioskowania o kredyt w placówce stacjonarnej. Dużą popularnością cieszy się kredyt gotówkowy online. Czy takie wsparcie finansowe jest łatwiej dostępne? Sprawdzamy.

- czytaj cały artykuł - 


Gdzie pożyczyć pieniądze, gdy nie ma mowy o kredycie bankowym?

Składasz wniosek o kredyt, z niecierpliwością czekasz na decyzję i... ogromny zawód, rozczarowanie. Niestety, odmowa. A przecież potrzeba jest pilna, gotówka jest potrzebna na teraz, nie ma mowy o żmudnym oszczędzaniu, rodzina zaś nie może pomóc. Co zrobić? Poddać się? Na szczęści są inne formy pożyczania pieniędzy, nie tylko kredyty.

1. Bank z kredytem nie dla każdego
Kredyty gotówkowe mają wiele zalet. Przede wszystkim dają możliwość pożyczenia wysokiej kwoty – nawet rzędu 200 000 tys. zł (ale i na przykład 1000, jeśli potrzeba jest niewielka). Są także relatywnie tanie, ponieważ ich RRSO wynosi ok. 10-20%, więc trudno mówić w tym przypadku o „lichwiarskiej” postawie.

- czytaj cały artykuł - 


Szczyrk - narciarski raj w bliskiej odległości od Tarnowskich Gór

Szczyrk - niewielkie, niespełna dziesięciotysięczne miasteczko w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim. To z pozoru nudne miejsce w rzeczywistości może zaproponować wiele ciekawych i zaskakujących atrakcji.
 
  • Bliskie spotkanie z naturą
  • Gratka dla fanów sportu
  • Noclegi w Szczyrku
  • Dla miłośników zwiedzania
Szczyrk jest jednym z miast tworzących Beskidzką Piątkę. Wraz z Wisłą, Istebną, Ustroniem i Brenną promują Beskid Śląski. Jeżeli jeszcze nie byłeś w tym miejscu, to nie zwlekaj - jedynie dwie godziny jazdy dzielą cię od przeżycia niezwykłego spotkania z górską, polską naturą.

- czytaj cały artykuł - 


Alpina Sport Sylwester – opinie – czyli lampiony poleciały do nieba…

Na forum imprezy sylwestrowej (alpina sport forum) znalazłam parę opinii, więc podzielę się i moimi wrażeniami z pobytu w Alpina Sport Muszyna (zainteresowanym podaję link do ośrodka https://www.alpinasport.pl/).

Mówią, że jaki Nowy Rok, taki cały rok… Oby się to u nas sprawdziło, bo 31 grudnia tańczyliśmy na parkiecie, a 1, 2 i 3 stycznia zwiedzaliśmy przepiękną okolicę Małopolski. Zwiedziliśmy m.in. rynek w Muszynie, ruiny jakiegoś miejscowego zamku i mały kościółek. Miasteczko malutkie (na co dzień mieszkamy we Wrocławiu), jednak warto było odpocząć od tego ciągłego hałasu i bieganiny. Wreszcie był czas tylko dla rodziny. Na Sylwestra przyjechaliśmy razem z dzieciakami. W sumie głównie o nie się martwiliśmy czy będą miały się z kim bawić. Do tej pory na Sylwestra siedziały z nami w domu, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

- czytaj cały artykuł - 


Legalne zakłady bukmacherskie: solidna oferta

Jedni lubią czuć ten dreszczyk emocji, kiedy po raz kolejny przekonują się, że mieli rację. W szarej codzienności dnia ta chwila jest nagrodą za to, że wstało się na szóstą rano do pracy, kolejny dzień z rzędu wykonało jakieś tam, takie same jak wcześniej, obowiązki i zmęczonym wróciło się do domu. Coś w końcu jest tylko nasze, tylko od nas zależy. Możemy wykazać się wiedzą, umiejętnościami, zobaczyć, czy mamy szczęście, obstawiając często niewielkie stawki np. bonusy bukmacherskie w innej firmie bukmacherskiej. Takie podejście do zakładów bukmacherskich powoduje, że czerpiemy przyjemność z samej gry, często nie przejmując się zbytnio niepowodzeniami.

- czytaj cały artykuł - 


Najtańsze kredyt gotówkowy – radzimy jak wybrać!

W niniejszym artykule podpowiadamy, w jaki sposób wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, który możesz przeznaczyć na dowolny cel.
 
Porównanie
Zanim rozłożymy kredyt na czynniki pierwsze, przypomnijmy podstawową zasadę, która brzmi: „porównujesz albo tracisz”. Fakty są takie, że jeśli nie zestawisz ze sobą wszystkich dostępnych kredytów, zapewne nie wybierzesz najkorzystniej. Sprawdź więcej na ekredyt24.com.pl – w jednym miejscu masz podgląd nie tylko oprocentowania, ale również innych kluczowych parametrów ofert. Dlatego nigdy nie pozostawiaj tej kwestii przypadkowi i zawsze porównuj kredyty. Nawet działając pod presją czasu, możesz podjąć racjonalną decyzję.

- czytaj cały artykuł - 


Tablet dla dzieci. Co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Dzieci, niezależnie od wieku, chętnie sięgają po smartfony i tablety. Nawet gdybyśmy bardzo chcieli, nie odciągniemy ich od technologii. Co zatem mogą zrobić rodzice? Zadbać o właściwy sprzęt, którego użytkownikami będą ich pociechy.

- czytaj cały artykuł - 


Zobacz, co każdy powinien wiedzieć o prawie spadkowym

Prawo spadkowe i związane z nim dziedziczenie to jeden z tych aspektów prawnych, które prędzej czy później dotkną w pewnym stopniu każdego z nas. W jaki sposób należy sporządzić testament, aby zachował on moc prawną, czym jest zachowek i kogo dotyczy? Jaki jest porządek dziedziczenia ustawowego? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

- czytaj cały artykuł - 
udostępnij artykuł w serwisie społecznościowym:

TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
logowanie do poczty dla Klientów Portalu

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl

REKLAMA

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą reklamy banerowej,
- kontakt:
portal@tg.net.pl