Zarobki w esporcie

League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, Overwatch, Hearthstone - te tytuły są już znane prawie dla każdego. Esport w ostatnim czasie zyskał niezwykłą popularność o czym świadczą liczby. Tylko spójrzmy:  według raportu Newzoo w roku 2018 obejrzano w sumie 347,4 miliona godzin turniejów w League of Legends, a największy turniej w tę grę obejrzało aż 53,8 miliona widzów! Drugim największym zainteresowaniem cieszy się Counter Strike: Global Offensive, który obejrzano w sumie 274,9 miliona godzin transmisji w 2018 roku. Nic dziwnego, że esportami zaczęły interesować się coraz większe marki i oferują coraz większe pieniądze i lepsze sponsoringi. Dzięki temu esport rośnie w siłę i ciągle się rozwija. Gracze są coraz bardziej popularni, rozpoznawani i stają się idolami młodych kibiców. Wystarczy spojrzeć na polskiego gracza Counter Strike: Global Offensive Jarosława PASHĘ Jarząbkowskiego, który na swoim profilu Facebook ma już ponad 790 tysięcy fanów, a najpopularniejszy streamer esportowy Richard Tyler Blevins „Ninja”, który głównie znany jest z grania w Fortnite, zgromadził na swoim Twitterze ponad 4,5 miliona fanów!

- czytaj cały artykuł - 


Czy EKUZ daje gwarancję bezpieczeństwa?

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to świetny wybór dla każdego, kto planuje wyjechać za granicę w związku z wakacjami, pracą lub studiami. Pod żadnym pozorem nie może to być jednak jedyna ochrona, gdyż takie ubezpieczenie ma wiele ograniczeń.

1. Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
2. Ubezpieczenie turystyczne w niskiej cenie

Chodzi między innymi o skromny zakres usług medycznych, które obejmuje EKUZ. Co więcej, jeżeli pomoc medyczna nie zostanie uznana za konieczną dla ratowania życia, okaziciel karty może jej wcale nie otrzymać lub też zostanie obciążony związanymi z nią kosztami.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- czytaj cały artykuł - 


Kredyt gotówkowy przez internet – łatwo czy nie?

Zainteresowanie ofertą kredytową banków nie słabnie – coraz więcej Polaków sięga po tego rodzaju wsparcie finansowe. Rodacy nie ograniczają się już jednak do wnioskowania o kredyt w placówce stacjonarnej. Dużą popularnością cieszy się kredyt gotówkowy online. Czy takie wsparcie finansowe jest łatwiej dostępne? Sprawdzamy.

- czytaj cały artykuł - 


Gdzie pożyczyć pieniądze, gdy nie ma mowy o kredycie bankowym?

Składasz wniosek o kredyt, z niecierpliwością czekasz na decyzję i... ogromny zawód, rozczarowanie. Niestety, odmowa. A przecież potrzeba jest pilna, gotówka jest potrzebna na teraz, nie ma mowy o żmudnym oszczędzaniu, rodzina zaś nie może pomóc. Co zrobić? Poddać się? Na szczęści są inne formy pożyczania pieniędzy, nie tylko kredyty.

1. Bank z kredytem nie dla każdego
Kredyty gotówkowe mają wiele zalet. Przede wszystkim dają możliwość pożyczenia wysokiej kwoty – nawet rzędu 200 000 tys. zł (ale i na przykład 1000, jeśli potrzeba jest niewielka). Są także relatywnie tanie, ponieważ ich RRSO wynosi ok. 10-20%, więc trudno mówić w tym przypadku o „lichwiarskiej” postawie.

- czytaj cały artykuł - 


Szczyrk - narciarski raj w bliskiej odległości od Tarnowskich Gór

Szczyrk - niewielkie, niespełna dziesięciotysięczne miasteczko w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim. To z pozoru nudne miejsce w rzeczywistości może zaproponować wiele ciekawych i zaskakujących atrakcji.
 
  • Bliskie spotkanie z naturą
  • Gratka dla fanów sportu
  • Noclegi w Szczyrku
  • Dla miłośników zwiedzania
Szczyrk jest jednym z miast tworzących Beskidzką Piątkę. Wraz z Wisłą, Istebną, Ustroniem i Brenną promują Beskid Śląski. Jeżeli jeszcze nie byłeś w tym miejscu, to nie zwlekaj - jedynie dwie godziny jazdy dzielą cię od przeżycia niezwykłego spotkania z górską, polską naturą.

- czytaj cały artykuł - 


Alpina Sport Sylwester – opinie – czyli lampiony poleciały do nieba…

Na forum imprezy sylwestrowej (alpina sport forum) znalazłam parę opinii, więc podzielę się i moimi wrażeniami z pobytu w Alpina Sport Muszyna (zainteresowanym podaję link do ośrodka https://www.alpinasport.pl/).

Mówią, że jaki Nowy Rok, taki cały rok… Oby się to u nas sprawdziło, bo 31 grudnia tańczyliśmy na parkiecie, a 1, 2 i 3 stycznia zwiedzaliśmy przepiękną okolicę Małopolski. Zwiedziliśmy m.in. rynek w Muszynie, ruiny jakiegoś miejscowego zamku i mały kościółek. Miasteczko malutkie (na co dzień mieszkamy we Wrocławiu), jednak warto było odpocząć od tego ciągłego hałasu i bieganiny. Wreszcie był czas tylko dla rodziny. Na Sylwestra przyjechaliśmy razem z dzieciakami. W sumie głównie o nie się martwiliśmy czy będą miały się z kim bawić. Do tej pory na Sylwestra siedziały z nami w domu, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

- czytaj cały artykuł - 


Legalne zakłady bukmacherskie: solidna oferta

Jedni lubią czuć ten dreszczyk emocji, kiedy po raz kolejny przekonują się, że mieli rację. W szarej codzienności dnia ta chwila jest nagrodą za to, że wstało się na szóstą rano do pracy, kolejny dzień z rzędu wykonało jakieś tam, takie same jak wcześniej, obowiązki i zmęczonym wróciło się do domu. Coś w końcu jest tylko nasze, tylko od nas zależy. Możemy wykazać się wiedzą, umiejętnościami, zobaczyć, czy mamy szczęście, obstawiając często niewielkie stawki np. bonusy bukmacherskie w innej firmie bukmacherskiej. Takie podejście do zakładów bukmacherskich powoduje, że czerpiemy przyjemność z samej gry, często nie przejmując się zbytnio niepowodzeniami.

- czytaj cały artykuł - 


Najtańsze kredyt gotówkowy – radzimy jak wybrać!

W niniejszym artykule podpowiadamy, w jaki sposób wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, który możesz przeznaczyć na dowolny cel.
 
Porównanie
Zanim rozłożymy kredyt na czynniki pierwsze, przypomnijmy podstawową zasadę, która brzmi: „porównujesz albo tracisz”. Fakty są takie, że jeśli nie zestawisz ze sobą wszystkich dostępnych kredytów, zapewne nie wybierzesz najkorzystniej. Sprawdź więcej na ekredyt24.com.pl – w jednym miejscu masz podgląd nie tylko oprocentowania, ale również innych kluczowych parametrów ofert. Dlatego nigdy nie pozostawiaj tej kwestii przypadkowi i zawsze porównuj kredyty. Nawet działając pod presją czasu, możesz podjąć racjonalną decyzję.

- czytaj cały artykuł - 
udostępnij artykuł w serwisie społecznościowym:

TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl