Trwa nabór do służby w Śląskim Oddziale Straży Granicznej

8 października 2019

Już jutro 9 października w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej kandydaci do służby w Straży Granicznej będą mogli złożyć swoje dokumenty.
 
Trwa nabór do służby w Straży Granicznej. Szanse na przyjęcie w szeregi funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej ma każdy kto pomyślnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną. Służbę w Straży Granicznej mogą pełnić osoby, które są chętne spróbować swoich sił w wielu dziedzinach między innymi jako eksperci do spraw fałszerstw dokumentów oraz specjaliści do spraw migracji. Służba w Straży Granicznej to również możliwość współpracy międzynarodowej. Nasi funkcjonariusze biorą udział w misjach zagranicznych między innymi w Macedonii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Mołdawii, Albanii, na Ukrainie i Węgrzech oraz we Włoszech.
Wszystkich którzy chcą służyć  w nowoczesnej i stale rozwijającej się formacji zapraszamy do składania dokumentów i czekamy na was w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej, ul. Główna 11a, w dniu 9.10.2019 roku, w godzinach 12.30-17.30.
 
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:
 
mjr SG Katarzyna Walczak
Rzecznik Prasowy
Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej


TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl