ALEKSANDRA Łozińska, EWA Wachowiak

Różnimy się od siebie pod wieloma względami, a łączy nas podstawowa cecha fizyczna - płeć. Ale nie tylko, bo i pasja - zamiłowanie do techniki zdobienia przedmiotów znanej pod nazwą decoupage.    

Jak zaczął się nasz "związek" i NASZ związek z decoupage-m, kiedy, dlaczego? Oooooo! To długa historia, chociaż nie trwa długo. I płynie dwutorowo: olinkowo i ewusiowo. Ale też tarnogórsko, ponieważ wśród motywów, które wybieramy do zdobienia przedmiotów poczesne miejsce znajdują wzory pochodzące z naszego miasta: jego architektury, literatury, historii i przyrody. Pamiątki, gadżety, przedmioty użytkowe, co kto sobie wymarzy albo czego sie nie spodziewa w Tarnowskich Górach, w mini skali znajdzie w naszych warsztatach. Zapraszamy!

           

Czas poświęcony na realizację naszego hobby, mija nam w naszych pracowniach ale efekty pracy można zobaczyć i poza nimi. W czerwcu tego roku odbył się wernisaż wystawy naszych dzieł, dziełek, rękodzieła, twórczości ale też po raz pierwszy zaprezentowałyśmy materialne, namacalne dowody na nasze istnienie podczas tegorocznych Dni Gwarków. A może spotykamy się na tarnogórskich ulicach? Jesteśmy stąd!    
......................................................................................
    
W zamieszczonym poniżej ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM prezentujemy przedmioty ozdobione przez Ewę i Olę w technice decoupage.
Można je nabyć bezpośrednio w pracowniach obu Pań lub zamawiając przez SKLEP MWM.

Ola e-mail - a.lozinska@vp.pl

Ewa e-mail - ewawach@poczta.onet.pl
no-repeat scroll left center transparent;">
RĘKODZIEŁO - pamiątki, gadżety, przedmioty użytkowe