XAY BENG wkracza na polską scenę muzyczną

„Nie wiem jak” to debiutancki singiel tworzącego pod pseudonimem XAY BENG Krystiana Sikory.  Swoją przygodę z muzyką wokalista rozpoczął od udziału w legendarnym programie „Szansa na Sukces”, następnie przez wiele lat koncertował z zespołem WHOA. Teraz powraca w nowej, solowej odsłonie.
 
Utwór „Nie wiem jak” miał swoją premierę na scenie emitowanego na przez stację TVN 7 „Big Brothera”. Entuzjastyczne przyjęcie przez widownię w studiu znalazło swoje odzwierciedlenie także w mediach społecznościowych. „Chociaż dwa zegarki na rękach masz, ja ani razu nie zerknąłem na swój, żeby zobaczyć, czy już koniec. Super, radiowa piosenka!”, „Lekka i przyjemna nuta wpadająca w ucho. Powodzenia”. To wybrane spośród wielu komentarzy zamieszczonych pod udostępnionymi przez Krystiana materiałami.

Kadr z teledysku „Nie Wiem jak”  dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=pHr_unDVhRU.

Dla muzyka to nowy początek. Piosenkarz udowadnia, iż nigdy nie jest za późno na zmiany, a życie sceniczne można z łatwością łączyć z korporacyjną rutyną. Będzie to udowadniał poprzez wesołe, wpadające w ucho kawałki i dobrą zabawę, którą zamierza zarażać swoich fanów.
 
Jestem przeszczęśliwy, że mogę zaprezentować swój debiutancki singiel „Nie wiem jak”. To niewątpliwie olbrzymi krok w celu realizacji moich marzeń. Mam nadzieję, że utwór przypadnie Wam do gustu i polubicie go tak jak ja. Niech za każdym razem, gdy go usłyszycie, na waszych twarzach gości uśmiech, a ciało samo rwie się do tańca. Nie wiem jak, ale marzenia naprawdę się spełniają! – komentuje XAY BENG.
 
Singiel dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych, a znajdziecie go tutaj.
 
XAY BENG, czyli Krystian Sikora, to piosenkarz debiutujący na polskim rynku muzycznym. Tą dziedziną sztuki zajmuje się od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki stawiał w legendarnym programie „Szansa na Sukces”. Był wokalistą formacji WHOA, z którą występował na scenach regionalnych i krajowych festiwali. Jego celem jest zarażanie innych pozytywną energią, której ma w sobie niezliczone pokłady. Chce trafiać głównie do młodych odbiorców szukających swojej życiowej drogi. Ciepłym nastawieniem, charyzmą i oryginalnym wizerunkiem przyciągnie rzeszę fanów, dla których będzie z pewnością inspiracją i zachętą do wiary we własne marzenia. Można nazwać go ambasadorem młodego pokolenia o ogromnym potencjale.
 
zajrzyj po więcej:
 


TG.NET.PL

Portal Powiatu Tarnogórskiego - Tarnowskie Góry
adres redakcji: Nakło Śląskie, ul. Sienkiewicza 7

KONTAKT

redaktor naczelny - Zbigniew Markowski
tel.: 32 284 36 85,
portal@tg.net.pl